Katil Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti

Katil Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti

Katil Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Katil Zanlısı, Babasının Cenazesinde Gözyaşlarıyla Taziyeleri Kabul Etti

Cani evlat babasını öldürüp, gözyaşıyla taziyeleri kabul etmiş - Son Dakika  Flaş Haberler

Bursa’da yaşanan şok edici cinayet olayının perde arkası netleşiyor. Hakan Demirel, kız arkadaşıyla evlenme hayalleri kurarken babası Mustafa Demirel’in karşı çıkmasıyla büyük bir çatışmaya girdi. Çıkan tartışmanın sonucunda Demirel, babasını öldürdü. Olayın ardından Demirel, “Babamı kim, neden öldürdü?” diyerek şaşkınlığını gösterirken, gözyaşı dökerek taziyeleri kabul etti.

“Kız Arkadaşıma Hakaretler Yağdırdı”

İfadesinde işlediği cinayeti itiraf eden Demirel’den kan donduran açıklamalar geldi. Demirel, “Uzun süredir konuştuğum kız arkadaşım var. Kendisini çok seviyorum. Her gün saatlerce konuşuyoruz. Bir hafta önce çalıştığım fabrikadan ayrıldım. İşsizdim. Olay günü babamın yanına gittim. Sohbet ettik. Konu, kız arkadaşımdan açılınca ona evlenmek istediğimi söyledim. Babam da küfrettiği kız arkadaşıma hakaretler yağdırıp, ‘Ondan sana hayır gelmez. Evlenmeyeceksin’ diyerek son sözünü söyledi. Bunun üzerine aramızda kavga çıktı. Yan taraftan aldığım babama ait tüfek ile kendisine rastgele ateş ettim. Sonra da kredi kartlarını alıp, olay yerinden ayrıldım. Cinayeti işlediğim belli olmasın diye olaydan 30-40 dakika sonra cep telefonuna mesaj gönderdim. 3 gün sonra da ‘Babamdan haber alamıyorum’ diyerek kardeşimle kaldığı yere gittim. Haberim yokmuş gibi cesedini buldum.” dedi.

Öldürdüğü babasının cenazesinde gözyaşı döküp taziyeleri kabul etmiş

“Vicdan Azabı Çekiyorum Bana Kimse Cani Gözüyle Bakmasın

Çıktığı duruşmada Demirel, “Kız arkadaşımı çok seviyordum. Babam, onunla evlenmek istediğimi söyleyince bana ve kız arkadaşıma küfürler yağdırdı. Tartışma kavgaya dönünce, babamın tüfeğini alıp, rastgele ateş açtım. Babamı evlenmeme karşı çıktığı ve kız arkadaşıma küfrettiği için öldürdüm. Daha sonra suçumun ortaya çıkıp, tutuklanacağımı tahmin ettiğim için, babamın kredi kartı ile cezaevinde kullanmak için kendime kıyafet aldım. Babamı öldürdüğümü kimseye söylemedim. Ağabeyim beni aradı, babamı bulamadığını söyledi. Önce kayıp ilanı verdik, sonra eve gittik. Birlikte evin asma katına çıktık. Babam orada yatıyordu. Ağabeyim bana cani gözü ile bakacağı için babamı öldürdüğümü o anda söyleyemedim. Vicdan azabı çekiyorum. Bana kimse cani gözüyle bakmasın” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.