Hasan Moradiamin ve Atlas Production

Hasan Moradiamin ve Atlas Production’dan Sinema Sektörüne Yeni Soluk

Hasan Moradiamin ve Atlas Production
REKLAM ALANI
Yayınlama: 25.05.2024
A+
A-

Hasan Moradiamin ve Atlas Production’dan Sinema Sektörüne Yeni Soluk

Ankara, Temmuz 2022 – İran Türkmeni ve 2013 yılından beri Türkiye’de yaşayan Hasan Moradiamin, Atlas Production medya yapım şirketi ile Türk sinemasına yeni bir soluk getiriyor. 20 yıllık sinema ve televizyon tecrübesine sahip olan Moradiamin, İran, Dubai ve Türkiye’deki çalışmalarıyla tanınıyor.

Mart 2022’de Ankara’da kurulan Atlas Production, A kalite film projeleri üretmeyi amaçlıyor. “Ankara, sanatsal ve kültürel zenginliğiyle büyük bir potansiyele sahip. Şirketimizi burada kurarak, Ankara’yı sinema sektöründe ön plana çıkarmayı hedefliyoruz,” dedi Moradiamin. Güzel sanatlara olan ilgisiyle bilinen Moradiamin, sinema, müzik, belgesel, tiyatro ve fotoğraf gibi alanlarda projeler üretmeyi planlıyor.

Türkiye’yi ve Türk halkını çok sevdiğini belirten Moradiamin, kökenlerinin Türk olmasının bu sevgide önemli bir yeri olduğunu ifade ediyor. Ayrıca, Mustafa Kemal Atatürk’e olan içten saygısı ve Türkiye sevgisiyle bilinen Moradiamin, Türkiye’nin sinema sektöründe uluslararası alanda daha fazla tanınmasını amaçlıyor. Atlas Production, yerel yetenekleri keşfetmek ve uluslararası projelerde Türkiye’yi temsil etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Moradiamin, “Türkiye’yi dünya sinemasında daha iyi tanıtmak istiyoruz. Ankara’nın potansiyelini kullanarak, bu şehri sinema sektöründe ön plana çıkarmayı hedefliyoruz,” diye ekledi. Şirket, kısa sürede sektörde adından söz ettirecek projelere imza atmayı amaçlıyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.