Fenerbahçe’nin Avrupa Serüveninde Yeni Durağı: Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu

Fenerbahçe’nin Avrupa Serüveninde Yeni Durağı: Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu

Fenerbahçe’nin Avrupa Serüveninde Yeni Durağı: Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.06.2024
A+
A-

Fenerbahçe‘nin Avrupa Serüveninde Yeni Durağı: Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu

Trendyol Süper Lig’i 99 puanla ikinci sırada bitiren Fenerbahçe, Avrupa’nın zirvesine tırmanma yolunda adım attı. UEFA Şampiyonlar Ligi’ne ikinci eleme turundan katılacak olan sarı-lacivertli ekip, bugün yapılan kura çekimiyle birlikte rakibini öğrendi. Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi yolculuğunda hangi takımla karşılaşacağı futbolseverler tarafından merakla bekleniyordu.

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Yolculuğunda Kritik An

Fenerbahçe, Mourinho yönetimindeki yeni sezona Şampiyonlar Ligi heyecanıyla hazırlanıyor. Avrupa’nın zirvesindeki yolculuğunda Sarı-lacivertlilerin 2. ön eleme turundaki rakibi, UEFA tarafından yapılacak kura çekimi sonucunda belli olacak. İsviçre ve Sırbistan’dan gelebilecek muhtemel rakipler, Fenerbahçe taraftarlarının heyecanını artırırken, kura çekiminin yayınlanacağı kanal ve saat bilgileri ise merakla bekleniyor.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi belli oldu - Son Dakika  Haberleri

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi Yolculuğunda İlk Durağı: Lugano

Fenerbahçe, Avrupa futbolunun zirvesine tırmanma yolunda ilk adımı atıyor. Şampiyonlar Ligi’nde grup aşamasına katılabilmek için üç ön eleme turunu geçmesi gereken sarı-lacivertli ekip, İsviçre’nin Lugano takımı ile eşleşti. Bugün Nyon’daki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekimi, Fenerbahçe’nin Avrupa serüvenindeki ilk mücadeleleri için önemli bir adım oldu. Kura çekimi saat 13.00’te başladı ve Fenerbahçe’nin yolculuğundaki rakipler belli oldu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.