Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bahçeli’ye sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bahçeli’ye sürpriz ziyaret
REKLAM ALANI
Yayınlama: 29.04.2024
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Görüşme saat 15.50’de Bahçeli’nin konutunda başladı. Sürpriz görüşme 16.40’da sona erdi. Bahçeli, ziyareti sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kapıya kadar uğurladı. Erdoğan, gazetecileri selamladıktan sonra Bahçeli’nin konutundan ayrıldı.

YEREL SEÇİMİN ARDINDAN İLK GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli, Ramazan Bayramı tebriği dolayısıyla en son bir telefon görüşmesi yapmıştı. Telefon görüşmesinin ardından yüz yüze bir görüşme olmamıştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye sürpriz ziyaret

MASADAKİ KONULAR

CNN TÜRK muhabiri Arda Erdoğan görüşmeye ilişkin detayları aktardı. İki liderin yerel seçimlerin ardından yaptığı bu ilk görüşmenin önemli olduğunu vurgulayan Arda Erdoğan, masada yerel seçim sonuçlarının olduğunu belirtti.

Masadaki diğer önemli maddenin yeni anayasa süreci olduğunu aktaran Arda Erdoğan, “Meclis’te yeni anayasa nasıl, ne şekilde yapılacak? Partiler arası görüşmeler önümüzdeki günlerde nasıl gerçekleşecek? Bu sorulara liderlerin yanıt aramasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Görüşmede dış politikanın da gündemde olduğunu söyleyen Arda Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği bazı önemli, diplomatik temaslara ilişkin değerlendirmelerin de masada olduğu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye sürpriz ziyaret

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.